Sprzedaż maszyn CNC - bezpłatna i nieskomplikowana

Sprzedaj maszyny CNC jest dla Ciebie całkowicie bezpłatne i nieskomplikowane dzięki Stenzel. Jesteśmy Twoim partnerem przy zakupie używanych maszyn od wielu znanych producentów, dzięki czemu każdy krok do sprzedaży jest dla Ciebie tak łatwy, jak to tylko możliwe. Nasz zgrany zespół zajmuje się wszystkim — Ty musisz tylko zacząć. Ale odbywa się to również za pomocą kilku kliknięć.

sold-machine

Maszyny CNC na sprzedaż w firmie Stenzel: Państwa zalety

Brak kosztów dla sprzedającego związanych z demontażem, załadunkiem i transportem

Większe przychody dzięki sprzedaży bezpośrednio z lokalizacji

Darmowa reklama Twojej maszyny w naszym katalogu online

Ponad 10 000 odwiedzających miesięcznie, z ponad 140 krajów

Najwyższa pozycja naszej strony internetowej w Google

Promocja Twojej maszyny w biuletynie STENZEL skierowanym do naszych klientów


Jak widać, sprzedaż maszyn CNC za pośrednictwem Stenzel ma dla Ciebie wiele zalet. Kupujemy używane maszyny i ty korzystasz z najlepszych cen za swoje „stare skarby”. Chcesz sprzedać swoją maszynę CNC? Następnie zacznij od razu. Tak to działa:

Sprzedaj maszyny CNC w zaledwie 3 krokach
Pictures
1.Zrobić zdjęcia.
Umieść swoją maszynę w centrum uwagi izaprezentuj wszystkie ważne szczegóły. Im więcej informacji potencjalni klienci mogą zobaczyć już na naszej stronie, tym szybciej można dokonać sprzedaży. Poza tym obraz jest wart tysiąca słów. Za pomocą 5 zdjęć opowiedziałeś już znaczną część historii.
Machine Specs
2. Zachowaj dane maszyny
Dokładność jest ważna przy sprzedaży maszyn CNC. Zapewnij potencjalnym klientom wszystkie informacje techniczne o swoim systemie, aby uprościć i przyspieszyć proces zakupu. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje na temat tych punktów.
Price
3. Określ cenę wywoławczą.
Na koniec wszystko, czego potrzebujesz, to pomysł na cenę używanej maszyny. Teraz możesz wysłać wszystkie informacje razem na adres info@stenzel.de. Odezwiemy się do Ciebie z potwierdzeniem tak szybko, jak to możliwe.

Resztę zrobimy za Ciebie! Zakup maszyny CNC jest realizowany w mgnieniu oka. Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz porady, jak określić aktualną wartość swojej maszyny, skontaktuj się z nami.

Lista kontrolna: Dane te są ważne dla sprzedaży maszyn CNC.

Dostarczając poniższe kluczowe dane techniczne, przyspieszysz sprzedaż swojej używanej maszyny:

Dane maszyny

 • Typ maszyny
 • Marka
 • Typ
 • Kontrola
 • Rok budowy
 • Przestrzeń robocza
 • Podróż X / Y / Z
 • Magazyn narzędzi / wieżyczka
 • Wrzeciono główne
 • Jedź

Informacje ogólne

 • Godziny pracy
 • Czas użytkowania
 • Stan

Akcesoria

 • Zmieniacz rekordów
 • Inne akcesoria

Będziemy znaleźć odpowiedniego nabywcę

Za pomocą Twoich znaczących zdjęć, danych technicznych i ceny wywoławczej możemy teraz znaleźć odpowiedniego nabywcę Twojej używanej maszyny.Niezależnie od tego, czy <a href="https://www.cnc-stenzel.pl/centra-obrobcze-frezarki.html">Centra obróbcze, frezarki</a>}, Tokarki, Szlifierki i nie tylko: ty Nie musisz się o nic martwić po wysłaniu nam e-maila. Stąd przejmujemy kontrolę!Dlaczego warto sprzedawać maszyny CNC w firmie Stenzel?

Zaprezentujemy Twoją ofertę bezpłatnie i w krótkim czasie w naszym katalogu online i przejmiemy całą transakcję z kupującym. Twoja maszyna zostanie sprzedana bezpośrednio od Strona. Dbamy o demontaż, załadunek i transport używanej maszyny dla Ciebie.

Korzystają Państwo również z naszej międzynarodowej pozycji dealera maszyn używanych. Z ponad 10 000 zainteresowanych odwiedzających ze 140 krajów każdego miesiąca, Stenzel jest jednym z wiodących portali w tej branży na świecie. Sprzedaż maszyn CNC jest bardzo obiecująca przy tak dużej grupie zainteresowanych i najwyższej pozycji w Google.

Jako firma Stenzel może pochwalić się ponad 100-letnim doświadczeniem i budowaniem kompetencji w branży maszynowej. Nasz zespół specjalistów technicznych jest dobrze zorientowany w swojej dziedzinie i dlatego może zwolnić Cię z dużej części pracy.

Sprzedaż maszyn CNC z najlepszym możliwym wsparciem

Stenzel jest kompetentnym i niezawodnym partnerem w dziedzinie obrabiarek dla przemysłu od czterech pokoleń. Zgodnie z naszym mottem „Maszyny i pomysły” zawsze dążymy do spełnienia indywidualnych wymagań każdego klienta. Z doradztwem zorientowanym na rozwiązania, kompleksową obsługą i dostarczaniem wysokiej jakości technologii dla wydajnych procesów produkcyjnych i produkcyjnych. Poznaj nas trochę lepiej!

Zakup maszyn CNC z indywidualnym doradztwem

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące zakupu maszyn CNC. Osobista konsultacja może wyeliminować wiele niewiadomych i przyspieszyć pomyślną sprzedaż używanej maszyny. Czekamy na Twoją wiadomość!