Globe

STENZEL Maschinen und Ideen

Maszyny jakościowe dla indywidualnych wymagań

Od ponad 100 lat jesteśmy Państwa partnerem w dziedzinie obrabiarek na całym świecie. Specjalizujemy się w kupnie i sprzedaży używanych maszyn dla przemysłu maszynowego, budowy pojazdów, elektrotechniki, mechaniki precyzyjnej i optyki, budowy samolotów, przetwórstwa tworzyw sztucznych i wielu innych. Szczególną pozycję w naszym asortymencie stanowią tokarki, centra obróbcze i frezarki łożowe znanych producentów takich jak DMG, Mazak, Mori Seiki, Okuma i Correa.

We wszystkim, co robimy, koncentrujemy się na indywidualnych potrzebach naszych klientów. Zaopatrujemy nowoczesne przedsiębiorstwa produkcyjne w wysokiej jakości maszyny i w ten sposób wnosimy znaczący wkład w ich sukces biznesowy.

Skontaktuj się z nami

Personal consulting

Doradztwo technologiczne

Osobiście i szczegółowo doradzimy Państwu we wszystkich kwestiach dotyczących Państwa indywidualnych wymagań w zakresie obrabiarek. Zgodnie z naszym mottem "Maszyny i pomysły" zawsze dbamy o to, abyś szybko znalazł maszynę używaną, która najlepiej odpowiada specyficznym wymaganiom Twojej produkcji.

Pakiety usług dostosowane do potrzeb klienta

Pakiety usług dostosowane do potrzeb klienta STENZEL

Dzięki naszym pakietom serwisowym oferujemy Państwu rozwiązania dopasowane do potrzeb, które pozwolą na bezproblemową obsługę zakupu maszyny. Nasz pakiet premium obejmuje wszystkie etapy od kontroli maszyny na miejscu, poprzez demontaż i ubezpieczony transport, aż po profesjonalny montaż w Państwa produkcji.