Globe

STENZEL Maschinen und Ideen

Maszyny jakościowe dla indywidualnych wymagań

Od ponad 100 lat jesteśmy Państwa partnerem w dziedzinie obrabiarek na całym świecie. Specjalizujemy się w kupnie i sprzedaży używanych maszyn dla przemysłu maszynowego, budowy pojazdów, elektrotechniki, mechaniki precyzyjnej i optyki, budowy samolotów, przetwórstwa tworzyw sztucznych i wielu innych. Szczególną pozycję w naszym asortymencie stanowią tokarki, centra obróbcze i frezarki łożowe znanych producentów takich jak DMG, Mazak, Mori Seiki, Okuma i Correa.

We wszystkim, co robimy, koncentrujemy się na indywidualnych potrzebach naszych klientów. Zaopatrujemy nowoczesne przedsiębiorstwa produkcyjne w wysokiej jakości maszyny i w ten sposób wnosimy znaczący wkład w ich sukces biznesowy.

Skontaktuj się z nami

Personal consulting

Doradztwo technologiczne

Osobiście i szczegółowo doradzimy Państwu we wszystkich kwestiach dotyczących Państwa indywidualnych wymagań w zakresie obrabiarek. Zgodnie z naszym mottem "Maszyny i pomysły" zawsze dbamy o to, abyś szybko znalazł maszynę używaną, która najlepiej odpowiada specyficznym wymaganiom Twojej produkcji.

Skontaktuj się z nami

Kompleksowa obsługa

Serwis

Dzięki naszemu wszechstronnemu pakietowi opieki oferujemy Państwu kompletny serwis dla bezproblemowej obróbki przy zakupie maszyny. Jako niezawodny partner towarzyszymy Państwu na każdym kroku, począwszy od kontroli maszyny na miejscu, poprzez demontaż i ubezpieczony transport, aż do profesjonalnego uruchomienia w Państwa produkcji.

All-round carefree package

Kompetencje zawodowe

STENZEL Team

Nasi specjaliści ds. obrabiarek znają specyficzne wymagania najróżniejszych procesów produkcyjnych i zawsze mają przegląd odpowiednich, najnowocześniejszych technologii produkcyjnych. Dzięki wysokim kwalifikacjom technicznym, wieloletniemu doświadczeniu i zorientowaniu na rozwiązania, nasi specjaliści niezawodnie znajdą odpowiednią maszynę dla Państwa potrzeb.

Państwa osoby kontaktowe